O firmie
Us艂ugi
Promocje
Nowo艣ci
Praca
Kontakt

Aktualno艣ci

Nowe od偶ywki 艣wiat艂outwardzalne IBX

W naszym salonie nowo艣膰 - od偶ywki 艣wiat艂outwardzalne IBX. 艢wietnie wzmacniaj膮 i utwardzaj膮 paznokcie, oraz przed倁偶aj膮 trwa艂o艣膰 malowania paznokci lakierem hybrydowym.
2017-01-20

Dane firmy

Grzybowska, 39
00-855 Warszawa
woj. mazowieckie
powiat Warszawa

tel: 224002529
tel: 797797504
fax: 224002529

Firma poleca

Firm臋 polecaj膮

Subskrypcja

Praca

Rozmiar czcionki: A A A
Oferty pracy dla stylistek paznokcie w salonie Easy Nails we Wroc艂awiu i Warszawie

Stylistka paznokcie

Opis stanowiska:
Stylistka paznokcie w salonie kosmetycznym Easy Nails
Wymagania:
- Umiej臋tno艣膰 wykonania manicure i pedicure
- Wysoka kultura osobista
- Wykonywanie zabieg贸w manicure i pedicure
- Wykonywanie zabieg贸w depilacji ca艂ego cia艂a
- Inne zabiegi - henna, zabiegi na twarz
- Dba艂o艣膰 o Klienta
Oferujemy:
- Szkolenie w zakresie wszystkich zabieg贸w w salonie
- Umow臋 o prac臋 po okresie pr贸bnym
- Elastyczny grafik
- Prac臋 w nowoczesnym, dobrze wyposa偶onym salonie
- Prac臋 w fajnym zespole
- Atrakcyjne warunki finansowe
Data zamieszczenia: 2017-01-20
Easy Nails Studio Manicure i Pedicure
O firmie   |   Us艂ugi   |   Promocje   |   Nowo艣ci   |   Praca   |   Kontakt
Mikrowitryna.pl - wykonanie eball - Strona www Twojej firmy.
Fotowoltaika Kobyla G贸raDzier偶awa gruntu pod farm臋 fotowoltaiczn膮 Kobyla G贸raPor贸wnywarka instalacji fotowoltaicznych Kobyla G贸raKalkulator mocy instalacji fotowoltaicznej Kobyla G贸raPozycjonowanie stron internetowych Bi艂gorajBudki l臋gowe